Yeni Bir Dönem

30.12.2010
İçtur yeni markası Via ile geliyor Antalya Havalimanı'nın yiyecek içecek işletmesini yürütmek üzere içtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş’yi kuran İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş., havalimanlarında “Via” markasıyla yeni bir dönemin başlamasına da imzasını attı. Türkiye’de en fazla dış hat yolcunun geçtiği Antalya Havalimanı’nda hizmet kalitesi, alternatif yiyecek ve içecek konseptlerini bir araya getirmesiyle fark yaratan içtur, izlediği fiyat politikası ile de gerçek bir dönüşüm gerçekleştirdi. Antalya Havalimanı’nda fiyatlar şimdiden yüzde 30 ucuzladı… Antalya, 30 Haziran 2008- IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş., Antalya Havalimanı'nın yiyecek içecek işletmesini yürütmek üzere kurduğu içtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ve “Via” markasının kuruluşunu Antalya Havalimanı’nda düzenlenen bir törenle resmen açıklayarak, yeni bir dönemi de başlattı.

Via’ya görkemli açılış IC Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve içtur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serhat Çeçen ve IC Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Fırat Çeçen’in de hazır bulunduğu organizasyona, ICF Airports Genel Müdürü Murat Soğancıoğlu, içtur Genel Müdürü Hüseyin Dönmez, Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu, DHMİ Antalya Başmüdürü Cengiz Aşıklı, Antalya 2. Dışhatlar Genel Müdürü Ferda Yakar, Inter Havayolları Genel Müdürü Ercüment Filiz gibi pek çok üst düzey yönetici ve sektör temsilcisi katıldı. İşletmesi İÇ-TUR tarafından yapılacak cafe ve restoranların açılışını, IC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Çeçen, İçtur Genel Müdürü Hüseyin Dönmez, DHMİ Antalya Başmüdürü Cengiz Aşıklı , Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu ve ICF Airports Genel Müdürü Murat Soğancıoğlu birlikte yaptılar. Türkiye’nin en güzeli Antalya olacak IC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Çeçen Antalya Havalimanı’nı Türkiye’nin en güzel havalimanlarından biri haline getirmeyi planladıklarını belirterek, “Antalya’nın artık kalitesi yüksek ve bir önceki döneme göre yüzde 30 daha ucuz bir catering firması var. Değişim başlıyor sloganıyla çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Tesis ve doğal güzellikleri bakımından dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelen Antalya’da havalimanındaki hizmetin de kusursuz olması gerekiyor. Bu yüzden çalışmalarımıza hız kaybetmeden devam ediyoruz” dedi. İdare Amiri artık rahat Antalya Havalimanı Mülki İdare Amiri Hayrettin Balcıoğlu ise törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “İnsanlarımız bugüne kadar yiyecek ve içecek fiyatlarının yüksek olmasından dolayı dert yanıyordu. Artık havalimanımızda hem yiyecek hem de içecek fiyatları yüzde 30 düşürüldü. Fiyatlar düşürüldü ama kalite yine aynı. İşte vatandaşın istediği buydu. Bunu da ICF Airports ile birlikte içtur yaptı. Emeği geçen herkesi kutlamak gerekir.” İçtur’un markası Via içtur Genel Müdürü Hüseyin Dönmez ise Via markasıyla dünya standartlarını Türkiye’ye getirmiş olmaktan mutlu olduklarını belirtti. Dönmez, “Müşteri odaklı yaratıcı çözümler yüksek hijyen standartları, kaliteli ve taze ürünler, hızlı servis gibi benimsediğimiz kriterler çerçevesinde hizmet veriyoruz. Hem Antalya Havalimanı’na hem de ikramlardan faydalanacaklara hayırlı olmasını diliyoruz” dedi

tile gallery mobile menu