Biz Kimiz ?

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. tarafından 27 Haziran 2008 tarihinde Antalya Havalimanı'nın yiyecek içecek işletmesini yürütmek üzere kurulan İçtur Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin ve “Via” markasının kuruluşunu resmen açıklayarak, havalimanlarında yeni bir döneme imzasını atmıştır.

Türkiye’de en fazla dış hat yolcunun geçtiği Antalya Havalimanı’nda hizmet kalitesi, alternatif yiyecek ve içecek konseptlerini bir araya getirmesiyle fark yaratan İçtur, izlediği fiyat politikası ile de gerçek bir dönüşüm gerçekleştirmiştir.

Antalya Havalimanı’nda İÇTUR’ un kuruluşu ile fiyatlar minimum yüzde 30 daha ucuzlarken, İÇTUR başta kendi markası “Via” olmak üzere, 52 noktada uluslar arası bilinen zincir markaların iş ortaklığı ile yolcularına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu noktalar arasında; Gloria Jean’s Coffees, Starbucks, Simit Sarayı, Burger King, Popeyes, Sbarro ve Subway gibi dünyaca bilinen markalar yer almaktadırlar.

İÇTUR olarak markamızın hedefi, kitlelerin hareket halinde olduğu havalimanı, liman, marina, otoyollar, tren garları, alışveriş merkezlerinde, Türkiye’de ve yurt dışında büyüyerek aranılır bir kuruluş olmaktır.

Antalya Havalimanı sonrası, Kütahya Zafer Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolunda bulunan Yiyecek ve İçecek üniteleri İÇTUR tarafından işletilmek üzere anlaşılmıştır.

İŞLETMELERE GÖRE ÜNİTE SAYILARI:

Antalya Havalimanı                     52 Ünite
İstanbul Havalimanı                    19 Ünite
Kütahya Zafer Havalimanı           3 Ünite
Otoyol Hizmet Tesisleri               35 Ünite

tile gallery mobile menu